הרמוניה של עיצובים
ארמון הוילונות

ארמון הוילונות :-) שעות פתיחה: ימים א,ג,ד,ה 9:00-13:30 , 16:00-19:30 ימים ב,ו 9:00-14:00. סוקולוב 50, הרצליה. 09-9542546, 052-2347124

שם מלא:

דוא"ל:

טלפון:

תאור הפניה:
צור קשר
וילונות
כולנו תמיד רוצים שהבית שלנו יראה מושלם, אך לפעמים בלי לשים לב אנו מפספסים את מה שהיה יכול לתת לנו בדיוק את מה שאנו מחפשים. ואז אנו מחמיצים את ההרגשה הנפלאה של להיות לאהוב את איך שהבית שלנו נראה.

אצלנו בארמון הוילונות אנו מאמינים שעיצוב הפנים מתחיל מהוילון. וילון פרחוני למראה אביבי ונעים, וילון לבן ופשוט למראה נקי, בד מבריק למראה מכובד ורשמי או וילון פסים למראה קליל ופתוח. הכל מתחיל בוילון...

כמו בכל תחום עיצוב גם בבחירת הוילון ישנן כמעט אינסוף אפשרויות:וילון קלאסי, וילון  עתיק, וילון מודרני או וילון מהקולקציה החדשה בכל פעם. אך הכוונה וייעוץ יעזרו בקלות להגיע לבחירה הנכונה .

אז נתראה בארמון הוילונות...

אודותינו
בחנותינו תמצאו את כל סוגי הוילונות  בסגנון מודרני וקלאסי ומסוגים שונים כגון : רומי, רינגים, כבלים, ורטיקלי , וניציאני, אוסטרי ועוד. בנוסף, קיימת אפשרות לשיתוף פעולה עם מעצבי פנים.

אצלנו בארמון הוילונות כל וילון נתפר בהתאמה אישית ומעוצב לטעמו של הלקוח בכל התהליך. החל מבחירת הבדים, הצבעים, ועד לסגנון התפירה.
מהרגע הראשון שתכנסו לחנותינו נלווה אתכם לאורך כל התהליך ונהפוך בשבילכם את הקניה לחוויה, עד שהסלון, המשרד או סתם כל חדר אחר יקבל בדיוק את המראה שעליו חלמתם תמיד.
 
 

קרא עוד