הרמוניה של עיצובים
ארמון הוילונות

ארמון הוילונות :-) שעות פתיחה: ימים א,ג,ד,ה 9:00-13:30 , 16:00-19:30 ימים ב,ו 9:00-14:00. סוקולוב 50, הרצליה. 09-9542546, 052-2347124

לדוגמאות נוספות של וילונות נוספים, עברו לגלריה.

גלריה - וילונות נוספים

וילונות נוספים
וילון לולאות
וילון לולאות הוא וילון שבחלקו העליון תפורות כתפיות המושחלות על מוט תליה. לוילון לולאות ניתן לבחור כל בד, כמו כן ניתן לבחור את גודל הלולאות. וילונות לולאות משרים אוירה חופשית והינם בעלי מראה צעיר ועיצוב נינוח. הוילונות נופלים בצורה חופשית ופחות מסודרת, ומומלץ להשתמש בלפחות פי 2 בד.
בנוסף, ביכולתנו לבחור לשלב כמה וילון בצבעים שונים לקבלת מראה מעוצב ויפהפה.
וילונות הלולאות נוחים לשימוש וניתנים להסרה בקלות לכיבוס.

וילון סרט כיווץ
וילון סרט כיווץ מורכב מבד התפור בכותרתו באמצעות סרט כיווץ, ותלוי על מסילה באמצעות סיכות או טבעות. סרט הכיווץ יוצר כפלים קטנים וצפופים בוילון ומעניק לבד מראה מלא ונפוח. סרט הכיווץ מגיע גם בדוגמת כוורת רגיל וכפול למראה מיוחד יותר.
וילונות סרט כיווץ, מאופיינים במראה חופשי וקליל ומתאים לבדים רכים ודקים בעיקר.

וילון אוסטרי
וילון אוסטרי הינו וילון בלון בעל מראה של מסך תיאטרון. הוילון עשיר בבד ובעל מראה קלאסי ורומנטי. הוילון בדומה לוילון רומאי נאסף כלפי מעלה ומטה ע"י מנגנון חוטים, ונפרש לאורך החלון בכיווצים של גלים.
הוילון אוסטרי עשיר בבד וניתן לתפירה ממגוון רחב של בדים רכים, שקופים למחצה המקבלים מראה אלגנטי ונשפך ע"י צורת התפירה.

וילון ורטיקלי
וילון ורטיקלי בנוי ממסילה לרוחב ועליה רצועות בד היורדות מלמעלה למטה. הרצועות ניתנות לסיבוב וורטיקלי (אנכי) של עד מאה ושמונים מעלות ולאיסוף הצידה, כל זאת ע"י מנגנון ייחוד. כלומר, ניתן להחליט אם לפתוח את הוילון לצד ימין או לצד שמאל החלון. בנוסף, ניתן להחליט על הזווית של הרצועות בד, כמובן שככל שהזוית גדולה יותר בין רצועת בד לרצועה הצמודה לה, כך נכנס יותר אור לחלל החדר.
וילון ורטיקאלי מגיע בשלל סגנונות וצבעים ובמבחר רחב של בדים וורטיקלים, בנוסף ניתן לבחור את רוחב הפסים של הבד.
וילון ורטיקלי הינו וילון קלאסי למשרדים, חדרי ישיבות ויכול לשמש אף כמחיצה נפתחת בין חדרים