הרמוניה של עיצובים
ארמון הוילונות

ארמון הוילונות :-) שעות פתיחה: ימים א,ג,ד,ה 9:00-13:30 , 16:00-19:30 ימים ב,ו 9:00-14:00. סוקולוב 50, הרצליה. 09-9542546, 052-2347124

לדוגמאות נוספות של וילונות רומאים, עברו לגלריה. 

גלריה - וילונות רומאים

וילונות רומאים
וילונות רומאים הינם הוילונות הפופולאריים לסלון ולבית. הוילונות נפתחים בצורת קיפולים כלפי מעלה (בשונה מוילונות אחרים הנפתחים לצדדים). וילונות רומאים הינם בעלי תפירה קלאסית, סימטרית ומוקפדת במרווחים שווים לאורך כל הוילון בקווים ישרים ונקיים. וילון רומאי מחולק לרוחב על ידי מוטות ברזל דקים העוברים לרוחב הוילון ויוצרים את הקפלים, כאשר אנו מקפלים את הוילון נוצרים מעין גלים הנעימים לעין. קיפול הוילון כלפי מעלה נעשה על ידי כבל מיוחד, למעוניינים, ניתן להזמין מנגנון חשמלי לקיפול הוילון.
וילונות רומאים עשויים מבד, אך כידוע ישנם סוגים רבים של בדים ומכל אחד מהם ניתן לייצר וילונות רומאים. ניתן למצוא וילונות רומאיים העשויים מבד סטנדרטי, וילונות שכאלה יכולים להיות עשויים גם מבד פשתן, אורגנזה וכדומה. בחירת הבד היא שתיצור את המראה הסופי והמושלם, לדוגמא: בחדר ילדים נבחר וילון רומאי בעל בד צבעוני למראה ילדותי ושובב או לחילופין בד בעל הדפס מתאים, במשרד נבחר וילונות רומאים בעלי בד פשתני המשווה מראה סולידי, בסלון ובחדר השינה ניתן לבחור וילון רומאי עשוי כמעט כל בד ובלבד שיתאים לחלל ולאווירה. בנוסף, ניתן להשתמש בבד בעל דוגמא בולטת (למשל פרחים) ולתת לוילון, כאשר הוא סגור, מראה של תמונה בחלל החדר.
כיבוס הוילון נעשה בקלות לאחר הסרת מוטות הברזל העוברים בוילון.